مشاهده تریلر
داستان زنی بیوه که تظاهر می‌کند حامله است و قرار است پسر دار شود تا از دخترش و خانه‌اش در برابر عضو خانواده‌ای که می‌خواهد از قانون ارث و میراث مردسالار اردن سوءاستفاده کند، محافظت کند.
همراه با زیرنویس چسبیده
مشاهده تریلر
داستان ظهور فرقه حشاشین و رهبر آنها یعنی حسن صباح در قرن یازده.
همراه با زیرنویس چسبیده
وضعیت: در حال پخش
مشاهده تریلر
وقتی حنا کارگر انگلیسی به شهر باستان اُقصُر بازگشت ، با معشوق سابق دیدار می کند. همانطور که سرگردان می شود و تلاش می کند تا انتخاب های گذشته را با عدم اطمینان حال مطابقت دهد.
2 بار برنده جایزه و 6 بار نامزد دریافت جایزه.
زیرنویس چسبیده فارسی
مشاهده تریلر
داستان درباره ی یک زن و مرد هست که بعد از حادثه‌ای که برای آنها پیش می‌آید، به یک بیمارستان منتقل می‌شوند. بعد از مدتی آنها متوجه می‌شوند که این یک بیمارستان معمولی نیست و زندگیشان در خطر است. برای همین آنها تلاش می‌کنند تا جانشان را نجات دهند و…
2 بار نامزد دریافت جایزه.
همراه با زیرنویس چسبیده
مشاهده تریلر
داستان این سریال در دهه 1960 می‌گذرد و درباره ماجراهای دکتر رفعت اسماعیل است که با وقایع فراطبیعی عجیبی مواجه می‌شود...
همراه با زیرنویس چسبیده
وضعیت : تمام شده ( 1 فصل )
مشاهده تریلر
داستان این قسمت ادامه مولان 1 بوده و شاهد این هستیم که جنگ با دشمنان رو به اتمام است ولی مغول‌ ها هنوز در فکر حمله به چین هستند به همین دلیل و به خاطر نداشتن نیروی کافی جهت مقابله با دشمنان چین در فکر دوستی و اتحاد با کشورهای همسایه می افتد به همین خاطر امپراتور به مولان ماموریت می دهد به همراه سه شاهزاده خانم به کشورهای همسایه بروند. ولی در راه مولان تصمیم میگیرد به سه شاهزاده کمک کرده و آنها را از سرنوشت ازدواج با مردانی که آنها را دوست ندارد فراری دهد!
1 بار نامزد دریافت جایزه.
همراه با نسخه دوبله شده
مشاهده تریلر
یک افسر پلیس مصری به اسم «ژنرال یوسف المسری» در شهر کاراموز زندگی می‌کند. داستان فیلم به سلطنت پادشاه فاروق قبل از سال 1952 بازمی‌گردد که در بخش مستعمره‌ی انگلیس در مصر انقلاب رخ داد. افسر پلیسی که به زندان افتاده و تنها در صورتی آزاد می‌شود که قبول کند تا با یک گروه مرموز مصری مبارزه کند.
همراه با زیرنویس چسبیده