4
2047
0
6 ساعت پیش
پارامونت اولین تریلر از فیلم “Smile 2” را منتشر کرد. این فیلم قسمت دوم فیلم ترسناک “Smile” در سال...

پارامونت اولین تریلر از فیلم “Smile 2” را منتشر کرد. این فیلم قسمت دوم فیلم ترسناک “Smile” در سال ۲۰۲۲ است که به یکی از موفق ترین فیلم‌های ترسناک چند سال اخیر تبدیل شد.

 

در قسمت دوم این فیلم یک ستاره‌ی موسیقی پاپ (نائومی اسکات) توسط یک نفرین شیطانی دیوانه میشود که قربانیان را به شکل یک لبخند مور مور کننده نمایش میدهد.

 

پارکر فین، نویسنده و کارگردان قسمت اول “Smile” به همراه کایل گالنر; بازیگری که نقش افسر جول را در قسمت اول بازی کرد برای قسمت دوم هم بر خواهند گشت. این مجموعه‌ی فیلم داستان یک اهریمن شیطانی و بی رحم است که باعث میشود قربانیان با لبخندهای شیطانی روی صورتشان دست به خودکشی بزنن.

 

در قسمت اول فیلم جول با مشاهده‌ی مرگ وحشتناک دوست دختر سابقش رز کاتر (با بازی سوزی بیکن) مواجه شد که به خاطر اهریمند لبخند زن خود را به آتش کشید. هر کسی که شاهد مرگ کسی به دست این موجود اهریمنی باشد خودش قربانی بعدی خواهد شد که دست به خودکشی میزند، یعنی جول به زودی به همین سرنوشت دچار میشود.

 

سایر بازیگران فیلم شامل لوکاس گیج، رزماری دویت، دیلن گلولا، رائول کاستیو و مایلز گوتیرز-رایلی می‌باشند.

 

در حالی که در ابتدا قرار بود فیلم “Smile” فقط در سرویس استریم Paramount+ پخش شود، استدیو، فیلم را در سینماها پخش کرد، تصمیمی که باعث شد این فیلم ۲۱۷ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته باشد. موفقیت قسمت اول استدیوی پارامونت را متقاعد کرد تا دستور ساخت قسمت جدیدی از این فیلم را بدهد. اگر قسمت دوم فیلم هم به مانند قسمت اول به موفقیت برسد، در آینده‌ای نزدیک شاهد یک مجموعه‌ی طولانی از فیلم‌های ترسناک خواهیم بود.

 

“Smile 2” قرار است در تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) از سینماهای آمریکا و جهان پخش شود.

در زیر میتوانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی از دیجی‌موویز تماشا کنید

 

20
6126
0
1 روز پیش
به نظر میرسد خانواده‌ها دوباره با پیکسار آشتی کردند. قسمت دوم انیمیشن “Inside Out 2” محصول استدیوی دیزنی و...

به نظر میرسد خانواده‌ها دوباره با پیکسار آشتی کردند. قسمت دوم انیمیشن “Inside Out 2” محصول استدیوی دیزنی و پیکسار در هفته‌ی اول فروش خود، هیجان را به سالن‌های سینما برگرداند.

 

این انیمیشن با فروش ۱۵۵ میلیون دلاری در هفته‌ی اول اکران، فیلم‌های “Dune: Part Two” (با ۸۲٫۵ میلیون دلار) و “Godzilla x Kong: The New Empire” (با ۸۰ میلیون دلار) را پشت سر گذاشت و به بزرگترین افتتاحیه‌ی امسال دست پیدا کرد. این انیمیشن همچنین اولین فیلمی است که پس از فیلم “Barbie” (با ۱۶۲ میلیون دلار) در سال گذشته به افتتاحیه‌ی بالای ۱۰۰ میلیون دلاری میرسد.

 

“Inside Out 2” همچنین در باکس آفیس جهانی با فروش ۱۴۰ میلیون دلاری از افتتاحیه‌ی “Frozen 2” (با ۱۳۵ میلیون دلار) گذر کرد و تبدیل به بزرگترین افتتاحیه‌ی انیمیشن تاریخ شد. آمار تماشاگران در آمریکای لاتین هم بسیار بالا بود و پس از فیلم “Avengers: Endgame” از مارول و دیزنی بزرگترین افتتاحیه‌ی این بخش را داشت.

 

“Inside Out 2” تبدیل به پیروزی بزرگی برای سینماها شد که با اضطراب منتظر بودند تا این تابستان دلگیر جان تازه‌ای بگیرد. همچنین برای استدیوی پیکسار نیز پیروزی بزرگی محسوب میشود که در سال‌های اخیر در باکس آفیس به دردسر افتاده بود و در دوران کرونا دیزنی انیمیشن‌هایی مانند “Turning Red”، “Soul” و “Luca” را مستقیماً در سرویس دیزنی+ پخش کرده بود.

 

پیت داکتر رئیس پیکسار که در سال ۲۰۱۵ قسمت اول “Inside Out” را کارگردانی کرده بود گفت: دوران کرونا تماشاگران را عادت داد تا یلم‌ها را در خانه تماشا کنند و به همین خاطر استقبال نسبتا کمی از انیمیشن “Lightyear” در سال ۲۰۲۲ و “Elemental” در سال ۲۰۲۳ شد.

 

“Inside Out 2”  بودجه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری داشت و تبدیل به دومین افتتاحیه‌ی بزرگ تاریخ پیکسار شد. رکوردی که همچنان در دستان “Incredibles 2” (با فروش ۱۸۲٫۷ میلیون دلاری) باقی ماند. ولی “Inside Out 2” از انیمیشن‌هایی نظیر “Finding Dory” (با ۱۳۵ میلیون) و “Toy Story 4” (با ۱۲۰ میلیون) توانست گذر کند.

 

قسمت اول “Inside Out” با فروش ۹۰٫۵ میلیون دلاری کارش را آغاز کرد و با ۳۵۶ میلیون در باکس آفیس آمریکای شمالی و ۸۵۸٫۸ میلیون در باکس آفیس جهانی کارش را به پایان رساند. این فیلم همچنین برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شد.

7
3940
0
3 روز پیش
“Deadpool & Wolverine” جدیدترین فیلم استدیوی دیزنی و مارول که شش هفته مانده به اکران اعداد فوق العاده‌ای از...

Deadpool & Wolverine” جدیدترین فیلم استدیوی دیزنی و مارول که شش هفته مانده به اکران اعداد فوق العاده‌ای از افتتاحیه‌ی فیلم پیش بینی میشود. گزارش‌ها حاکی از آن است که این فیلم افتتاحیه‌ی ۲۰۰ تا ۲۳۹ میلیون دلاری خواهد داشت.

 

تا به حال هیچ فیلمی با رده‌ی سنی بزرگسالان نتوانسته است به افتتاحیه‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری برسد و اگر فیلم “Deadpool & Wolverine” با هنرمانی رایان رینولدز و هیو جکمن به این رقم برسد کار خارق‌العاده‌ای خواهد بود. رکورد فعلی برای افتتاحیه‌ی یک فیلم با رده‌ی سنی بزرگسالان هم در اختیار قسمت اول “Deadpool” است که در فوریه‌ی سال ۲۰۱۶ به رقم ۱۳۲٫۴ میلیون دلار رسید.

 

شاید برخی از طرفداران جوان‌تر مارول و دیزنی هنوز متوجه رده‌ی سنی این فیلم نشده باشند. پس حتی اگر فیلم “Deadpool & Wolverine” به رقم ۱۵۰ میلیون دلاری برسد، باز هم بزرگترین افتتاحیه‌ی فیلم برای رایان رینولدز (با زدن رکورد قسمت اول “Deadpool”) و هیو جکمن (زدن رکورد “X-Men: The Last Stand” با ۱۰۳ میلیون در سال ۲۰۰۶) خواهد بود. بدین صورت این فیلم حتی بزرگترین افتتاحیه‌ی تابستان نیز خواهد بود که پیش بینی میشود این هفته فیلم “Inside Out 2” محصول دیزنی و پیکسار به فروش ۱۲۰ الی ۱۳۰ میلیون دلاری برسد.

 

در بین تمام فیلم‌های اکرانی در سینما در تابستان امسال، فیلم “Deadpool & Wolverine”  از سه گانه‌ی “ددپول” به کارگردانی شان لوی انتظار میرود با اختلاف بالایی در صدر فیلم‌های تابستانی قرار بگیرد. طبق آمار و نظرسنجی‌هایی که صورت گرفته، این فیلم در بین تمامی فیلم‌های تابستان شناخته‌شده‌تر بوده و مردم زیادی اعلام کردند که دوست دارند این فیلم را خیلی زود در سینما تماشا کنند. آمار مردانی که علاقه به دیدن این فیلم دارند بیشتر از تعدادی است که شش هفته مانده به اکران “Spider-Man: No Way Home” اعلام شده بود و آن فیلم در بین بزرگترین افتتاحیه داخلی فیلم‌ها با فروش ۲۶۰ میلیون دلاری در رده‌ی دوم قرار گرفته است. پس ممکن است “Deadpool & Wolverine” حتی از این رقم هم بالاتر برود.

 

فیلم “Deadpool & Wolverine” در روز ۲۶ جولای (۵ مرداد) اکران خواهد شد.

6
2454
0
4 روز پیش
شبکه‌ی اپل پنجشنبه اولین تریلر از فیلم هیجانی و سرقت “The Instigators” را منتشر کرد. این فیلم جدیدترین پروژه‌ی...

شبکه‌ی اپل پنجشنبه اولین تریلر از فیلم هیجانی و سرقت “The Instigators” را منتشر کرد. این فیلم جدیدترین پروژه‌ی مشترک مت دیمون و کیسی افلک پس از فیلم “اپنهایمر” به کارگردانی نولان است.

 

این فیلم داستان روری (با بازی مت دیمون) و کوبی (با بازی کیسی افلک) را دنبال میکند که بالاجبار باید با هم همکاری کنند. یکی از آن‌ها یک پدر مستأصل و دیگری یک مجرم سابقه دار است که باید با هم همکاری کنند تا از یک سیاستمدار فاسد سرقت کنند. ولی زمانی که سرقت با شکست مواجه میشود، این دو نفر در میان مجموعه‌ای از دردسرها گیر می‌افتند و نه تنها پلیس، بلکه سازمان‌های خلافکاری هم برای انتقام به تعقیب آن‌ها می‌پردازند. زمانی که دیگر چاره‌ای برایشان نمی‌ماند، روان پزشک روری (با بازی هانگ چائو) را متقاعد میکنند تا به آن‌ها ملحق شود. روری و کوبی باید اختلافاتشان را کنار بگذارند و با هم همکاری کنند تا از دستگیری و مرگ نجات پیدا کنند.

 

به غیر از مت دیمون و کیسی افلک ستارگانی همچون مایکل استالبرگ، پال والتر هاوزر، وینگ ریمز، آلفرد مولینا، توبی جونز، جک هارلو و ران پرلمن و… در این فیلم حضور دارند.

 

کیسی افلک و چاک مک لین نویسندگی فیلمنامه را بر عهده داشتند و داگ لیمان (کارگردان فیلم “Road House“) کارگردان این فیلم خواهد بود.

 

تهیه کنندگان فیلم شامل بن افلک (برادر کیسی افلک)، مت دیمون، جف رابینوف، جان گراهام، کوین جی والش و آلیسون وینتر می‌باشند. سیلیا کاستاس، دنی برنفلد، کوین هالوران، مایکل جو، سینتیا دالگرن و لیوسیانا دیمون (همسر مت دیمون) هم تهیه کنندگان اجرایی فیلم هستند.

 

فیلم “The Instigators” قرار است در روز ۲ آگوست (۱۲ مرداد) در سینماهای منتخب اکران شود و سپس در روز ۹ آگوست (۱۹ مرداد) از سرویس Apple TV+ به صورت جهانی پخش خواهد شد.

 

در زیر میتوانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی از دیجی‌موویز تماشا کنید.

 

3
2616
1
5 روز پیش
شبکه‌ی نتفلیکس تریلر فصل سوم و پایانی “Vikings: Valhalla” را منتشر کرد.   این سریال اسپین آف سریال “Vikings”...

شبکه‌ی نتفلیکس تریلر فصل سوم و پایانی “Vikings: Valhalla” را منتشر کرد.

 

این سریال اسپین آف سریال “Vikings” ساخته‌ی مایکل هرست از استدیوی MGM است. سریال “Vikings” به مدت شش فصل از شبکه‌ی History Channel پخش شد و طرفداران بسیاری را در سراسر جهان پیدا کرد. همین باعث شد تا نتفلیک سفارش ساخت اپین آفی از این سریال را بدهد.

 

فصل سوم هفت سال پس از اتفاقات پایانی فصل سوم رخ میدهد. فریدیس حالا رهبر بی چون و چرای کافران جومزبورگ است و لیف و هرالد در قسطنطنیه به افتخار رسیده‌اند. ولی چالش‌های بزرگتری در پیش است تا هر کدام به سرنوشت نهاییشان دست پیدا کنند.

 

به غیر از سم کورلت، فریدا گوستاوسون و هرالد سیگوردسون، بازیگران اصلی دیگر سریال هم برای فصل سوم بر خواهند گشت. بازیگرانی مانند لورا برلین (امای نورمندی)، دیوید اوکس (گادوین)، بردلی فریگرد (شاه کانوته). بازیگران مهمانی نیز همچون پولیانا مک اینتاش (ملکه الفگیفو)، سورن پیلمارک (سوین فروک بیرد)، سوفیا لبدوا (الینا) و اریک دِ رد (گوران ویسنییچ) در فصل سوم حضور خواهند داشت. همچنین فلورین مونتنو که نقش ریزر فیست را در فیلم “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” بازی کرد هم به فصل سوم این درام تاریخی پیوسته است و نقش مانیاکاس را بازی میکند.

 

“Vikings: Valhalla” توسط استدیوی MGM تهیه شده است و جب استوارت، مورگان او سالیوان، مایکل هرست، شیلا هاکین، استیو استارک، جیمز فلین، جان وبر، شری مارش، آلن گسمر و پال بوکیری تهیه کنندگان اجرایی این سریال هستند.

 

فصل سوم “Vikings: Valhalla” قرار است در تاریخ ۱۱ جولای (۲۱ تیر) از آمازون پرایم پخش شود.

در زیر میتوانید تریلر فصل سوم این سریال را با زیرنویس فارسی از دیجی‌موویز تماشا کنید.

 

5
2432
1
5 روز پیش
آمازون اولین تریلر از فیلم “My Spy: The Eternal City” را منتشر کرد. این فیلم قسمت دوم فیلم کمدی...

آمازون اولین تریلر از فیلم “My Spy: The Eternal City” را منتشر کرد. این فیلم قسمت دوم فیلم کمدی اکشن و خانوادگی “My Spy” می‌باشد.

 

فیلم “My Spy” با بازی دیوید باتیستا و کلوئی کولمن در سال ۲۰۲۰ و در دوران کرونا پخش شد و بر خلاف انتظارات بسیار پربیننده ظاهر شد.

 

در قسمت اول فیلم جی جی (دیوید باتیستا) یک مامور سر سخت سی‌آی‌ای است. او پس اینکه فرستاده شد تا یک خانواده را تحت نظر بگیرد، دختر ۹ ساله‌ی این خانواده روی او تاثیر گذاشت و دلش را به دست آورد. جان و اریک هوبر (نویسندگان فیلم “Transformers: Rise of the Beasts”) نویسندگی این فیلم را بر عهده داشتن و پیتر سیگال (کارگردان فیلم “Get Smart”) کارگردان این فیلم بود.

 

در قسمت جدید سوفی که حالا بزرگتر شده است جی جی را متقاعد میکند تا به همراه اردوی مدرسه به ایتالیا برود که در نهایت هر دو ناخواسته وارد ماموریت سی‌آی‌ای برای جلوگیری از بمب گذاری تروریست‌ها میشوند. تروریست‌ها همچنین رئیس سی‌آی‌ای، دیوید کیم (با بازی کن جئونگ) و پسرش کالین (با بازی تائه هو کی); که از قضا بهترین دوست سوفی نیز هست، را هدف قرار میدهند.

 

علاوه بر کن جئونگ، کریستن شال، آنا فاریس، کریگ رابینسون، فلولا بورگ و تائه هو کی به جمع بازیگران قسمت جدید پیوسته‌اند. پیتر سیگال بازگشته تا فیلمنامه‌ای که اریک و جان هوبر نوشته‌اند را کارگردانی کند. البته خودش هم در نوشتن فیلمنامه همکاری داشته است.

 

تهیه کنندگان قسمت دوم کریس بندر و جیک وینر برای استدیوی Good Fear Content، دیوید باتیستا و جاناتان میزنر برای استدیوی Dogbone Entertainment، پیتر سیگال، رابرت سایموندز و جی جی پریتزکر برای استدیوی Madison Wells هستند. جان و اریک هوبر به همراه آدام فوگلسون، سم براون و ریچل شین تهیه‌ی اجرایی فیلم را بر عهده دارند.

 

“My Spy” پس از فیلم‌های “Hamilton” از سرویس Disney+ و “Borat Subsequent Moviefilm” از سرویس آمازون سومین فیلم پر بیننده در سال ۲۰۲۰ شد.

 

“My Spy: The Eternal City” قرار است در تاریخ ۱۸ جولای (۲۸ تیر) از آمازون پرایم پخش شود.

در زیر میتوانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی از دیجی‌موویز تماشا کنید.

 

5
1343
0
5 روز پیش
پدینگتون، خرس عاشق مارمالاد و دوست داشتنی بریتانیا برای یک ماجراجویی دیگر بازگشته، این بار به همراه اولیویا کولمن...

پدینگتون، خرس عاشق مارمالاد و دوست داشتنی بریتانیا برای یک ماجراجویی دیگر بازگشته، این بار به همراه اولیویا کولمن در نقش یک راهبه‌ی گیتاریست.

 

سومین قسمت از مجموعه‌ی فیلم‌های پدینگتون “Paddington in Peru” نام دارد و قرار است هفت سال پس از اکران “پدینگتون ۲” در ۸ نوامبر ۲۰۲۴ توسط استدیوی StudioCanal در بریتانیا و حدود دو ماه بعد و در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۵ توسط استدیوی سونی در ایالات متحده پخش شود.

 

خلاصه داستان: پدینگتون به پرو برمیگردد تا به دیدار عمه لوسی که در خانه‌ی خرس‌های بازنشسته ساکن است برود. زمانی که پدینگتون با خانواده‌ی براون به آنجا میرسند، یک مورد مرموز باعث میشود به شکل غیرمنتظره راهی جنگل آمازون و قله‌های پرو شوند و یک ماجراجویی هیجان انگیز را آغاز کنند.

 

قسمت اول این مجموعه فیلم اطلاعات اندکی در مورد زادگاه پدینگتون و ماجراهایی که باعث شد خانه‌اش در لندن را پیدا کند، ارائه کرد. در فیلم دوم نیز مشاهده شد که پدینگتون ممکن بود خانه‌اش را از دست بدهد ولی با سر سختی توانست خانه‌اش را حفظ کند. همچنین اطلاعات بیشتری از خاستگاه پدینگتون و داستان نجات پیدا کردنش در کودکی ارائه شد.

 

دوگال ویلسون، کارگردان “Paddington in Peru” گفت: اطلاعات خیلی کمی در مورد سرگذشت و منشا پدینگتون وجود داشت و فکر کردیم داستان خوبی است که در قسمت سوم فیلم، پدینگتون به پرو برگردد، ولی این بار دوستانش در لندن را هم با خود می‌برد تا آن جا به ماجراجویی ادامه دهند و اطلاعات بیشتری در مورد سرگذشت پدینگتون هم به نمایش بگذارند.

 

دو فیلم اول از این سه گانه بیش از ۵۰۰ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشت. هر دو فیلم برخلاف قسمت سوم توسط پال کینگ کارگردانی شد. پال کینگ سال گذشته کارگردانی فیلم “Wonka” را نیز به کارنامه‌اش افزود.

 

دیوید هیمن و رزی آلیسون تهیه کنندگان “Paddington in Peru” هستند و پال کینگ، آنا مارش، ران هلپرن، دن مک ری، تیم ولسپرینگ، جفری کلیفورد و نائویا کینوشیتا نقش تهیه کنندگان اجرایی را دارند.

 

در زیر میتوانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی از دیجی‌موویز تماشا کنید.

 

5
1954
0
6 روز پیش
طبق گزارشات تعداد بسیار زیادی از کاربران سرویس پخش Disney+ سریال “The Acolyte” را در روزهای اول از این...

طبق گزارشات تعداد بسیار زیادی از کاربران سرویس پخش Disney+ سریال “The Acolyte” را در روزهای اول از این سرویس دنبال کردند.

 

سرویس Disney+ اعلام کرد این سریال از دنیای جنگ ستارگان رکورد بیشترین بیننده در شروع یک سریال در سال ۲۰۲۴ را تا به اینجا شکسته است. اپیزود اول این سریال رکورد ۴٫۸ میلیون بیننده در روز ابتدایی پخش و ۱۱٫۱ میلیون بازدید را در پنج روز ابتدایی پخش بر جای گذاشته است.

 

البته این سریال نتوانست به رکورد سریالی دیگر از دنیای جنگ ستارگان به نام “Ahsoka” که در سال ۲۰۲۳ پخش شد برسد و تعداد بینندگانش حدود ۳ میلیون کمتر بود. سریال “Ahsoka” در پنج روز ابتدایی پخش در ماه آگوست ۲۰۲۳ حدود ۱۴ میلیون بیننده را به خود جذب کرد. آمار دقیق بازدید سریال “Ahsoka” در روز اول پخش مشخص نشده است.

 

سریال “The Acolyte” در دنیای جنگ ستارگان جریان دارد و تحقیقات در مورد مجموعه‌ای از جرم و جنایات را دنبال میکند و یک استاد جدای را در مقابل گذشته‌اش قرار میدهد. آماندلا استنبرگ، لی جانگ جائه، دفنی کین، چارلی بارنت، کری ان ماس، جوناس سوتامو، منی جاسینتو، جودی ترنر اسمیت، ربکا هندرسون و دین چارلز چپمن بازیگران این سریال هستند.

 

آلیسون هرمن منتقد سایت ورایتی سریال “The Acolyte” را به سریال‌های “Andor” و “The Last Jedi” تشبیه کرده و گفته این سریال نیز جستجو به دنبال اهداف والا را از دیدگاه خود نمایش میدهد. همچنین در نقد این گونه نوشته است: این سریال دارای صحنه‌های اکشن بسیاری است و بیشترش مبارزات تن به تن و هنرهای رزمی سنگین می‌باشد و خیلی زود به شخصیت‌های سریال علاقمند میشویم و به آن‌ها اهمیت میدهیم.

 

سازنده‌ی سریال لسلی هدلند میباشد و تهیه کنندگان اجرایی سریال سریال کتلین کندی، سایمون امانوئل، جف اف کینگ و جیسون میکالف هستند. دستیار تهیه کنندگان اجرایی شارمین دی گراته و کور آدانا و رین رابرتز، دیمین اندرسون، آیلین شیم و راب بردو تهیه‌ی سریال را بر عهده دارند.

1 2 3 4 5 6 7 90 91 92 93 94 95 96