34
18417
3
3 هفته پیش
متیو پری بازیگر سریال “فرندز” در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۳ و در ۵۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.  ...

متیو پری بازیگر سریال “فرندز” در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۳ و در ۵۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.

 

حال بر اساس تحقیقاتی که پلیس لس‌آنجلس و سازمان مبارزه با مواد مخدر در رابطه با مرگ متیو پری ترتیب دادند، به نظر میرسد که علت مرگ این بازیگر در سال گذشته مصرف کتامین بوده است.

 

حدود شش ماه قبل پلیس در ساعت ۴ بامداد به خانه‌ی متیو پری در لس‌آنجلس رسیدند و جسد بی جانش را در جکوزی پیدا کردند. اگر چه اوایل اعلام شده بود که علت مرگ پری به دلیل حمله‌ی قلبی بوده است، حالا گزارش سم‌شناسی دفتر پزشکی قانونی بخش لس‌آنجلس اعلام کرده که علت مرگ به خاطر مصرف بیش از اندازه‌ی کتامین بوده است. در حال حاضر تحقیقات پلیس در این باره است که متیو پری کتامین را از کجا تهیه کرده و چه مقدار از آن مصرف کرده است.

 

البته متیو پری تحت درمان با کتامین بوده، که گفته میشود برای درمان افسردگی، استرس، اختلال اضطراب پس از سانحه، مشکلات مصرف مواد مخدر و الکل، دردهای شدید و… به کار می‌رود. اما آخرین جلسه‌ی درمانی متیو پری یک و نیم هفته قبل از مرگ بوده است. بر اساس گزارش کالبدشکافی، کتامینی که در سیستم بدن متیو پری بوده، نمیتواند به خاطر جلسه‌ی درمانی باشد. اثر کتامین سه الی چهار ساعت و یا کمتر است.

 

پری در کتاب زندگینامه‌اش به اسم “دوستان، عاشقان و چیز بسیار بد” نوشته بود: “اغلب در جلسات درمانی فکر میکردم در حال مردن هستم. فکر کردم وقتی بمیری اینطوری میشه. با این حال بازم این آشغال رو ادامه میدم چون یه چیز متفاوته و متفاوت برام خوبه”.

 

مرگ ستاره‌ی سریال “فرندز” سال قبل دنیا را در شوک فرو برد و بسیاری از هم‌بازیانش از جمله جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، مت لبلانک و دیوید شوویمر پیام‌هایی برای یادبودش به اشتراک گذاشتند.

 

 

 

 

نظرات کاربـران

3
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
 • Nabi77
  گزارش اسپویل
  (3 هفته پیش)

  اعصابم‌خورد شد باز اینو دیدم …میخواستم فرندز ریواچ کنم که خبر مرگش شنیدم…از اون موقع دیگ نمیتونم ببینم اعصابم خورد میشه …چرا همیشه آدمای خوب و بی گناه میمیرن..

 • Eiranbod
  گزارش اسپویل
  (3 هفته پیش)

  هرچند با این اتفاق ناگوار دیگه فرندز حال خوب کن نیست ولی خیلی خاطرات قشنگ و خوبی توی ذهن و دل ما گذاشتی مرد، روحت در آرامش

 • Delvin.farokh
  گزارش اسپویل
  (3 هفته پیش)

  We love you forever chandler 🥰🥺🪐