دانلود سریال The Witcher: Blood Origin با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
4.9/1043.5K Votes

دانلود سریال The Witcher: Blood Origin

170 Comments
4.11 از 166 امتیاز
وضعیت: تمام شده (1 فصل)

دانلود سریال The Witcher: Blood Origin با زیرنویس فارسی چسبیده

 

ویچر: منشأ خون (The Witcher: Blood Origin) یک مینی سریال در ژانر اکشن، ماجراجویی و درام به سازندگی «دکلان د بارا» و «لورن اشمیت هیسریچ» می باشد. این مینی سریال اقتباسی است از مجموعه کتاب های ویچر و همچنین پیش درآمدی بر سریال (The Witcher). اتفاقات این سریال ۱۲۰۰ سال پیش از سریال ویچر رخ می دهند، این سریال خلق اولین ویچر را شرح می دهد و همچنین اتفاقاتی که منجر به پیوند کره‌ها شده اند. و همچنین دوران الف‌ها را پیش از به پایان رسیدنـش به تصویر می کشد. (دانلود سریال The Witcher: Blood Origin با زیرنویس فارسی چسبیده از دیچی موویز)

 

از بازیگران این مینی سریال می شود اشاره کرد به: «سوفیا براون» بازیگر فیلم (Beauty and the Beast 2017) در نقش «ایل»؛ «میشل یئو» بازیگر فیلم (Everything Everywhere All at Once 2022) در نقش «اسکیان»؛ «لارنس اوفوارن» بازیگر سریال (Into the Badlands 2015) در نقش «فال»؛ «لنی هنری» بازیگر فیلم (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004) در نقش «رئیس دروید بالور»؛ «میرن مک» بازیگر سریال (S.e.x Education) در نقش «مروین»؛ «دیلن مورن» بازیگر فیلم (Pixie 2020) در نقش «آثروک وان‌نات» و «جیکوب کالینز لوی» بازیگر فیلم (True History of the Kelly Gang 2019) در نقش «اردین».

 

در جولای سال ۲۰۲۰ بود که اعلام شد نتفلیکس سفارش ساخت یک پیش درآمد بر سریال ویچر را داده است و دکلان د بارا را به عنوان تهیه کنندۀ اصلی آن استخدام کرده است. در ژانویه سال ۲۰۲۱ اعلام شد که «جودی ترنر اسمیت» به بازیگران این سریال اضافه شده است اما در آپریل همان سال به دلیل تداخل زمان فیلمبرداری سریال با یک پروژه دیگر مجبور شد از سریال خارج شود که در ادامه در ماه جولای سوفیا براون جایگزین او شد.

 

فیلمبرداری این سریال در آگست سال ۲۰۲۱ در بریتانیا آغاز شد و که در نوابر همان سال دکلان د بارا اعلام کرد که فیلمبرداری به پایان رسیده و سریال وارد مرحله پیش تولید خودش شده است.

نظرات کاربـران

170
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
  • Eli._.nb
    گزارش اسپویل
    (1 ماه قبل)

    واقعا چرا باید واسه ی سریال با ۴ قسمت ک نقد هیت گرفته و ریتش پایینه هزینه پرداخت بشه؟ اصلا قابل قبول نیست