دانلود سریال The Serpent Queen با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
7.7/108K Votes

دانلود سریال The Serpent Queen

57 Comments
4.49 از 57 امتیاز
وضعیت: در حال پخش

نظرات کاربـران

57
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
 • [email protected]
  گزارش اسپویل
  (5 روز پیش)

  شاید بتوان تاریخ را دستکاری کرد ولیکن نمیتوان ماهیت آن را بطور کامل تغییر داد.کاترین مدیسی(مدیچی)در دورانی زندگی میکرد که اگر گرگ نبود او را یک لقمه میکردن و یک لیوان آب هم روش میخوردن پس در مورد او زود قضاوت نکنیم!!.کارگردانی-بازیها-لوکیشنها حتی جلوههای کامپیوتری ادای حق نمی کنند!. تهیه کننده برای اینکه مبادا چند دلار بیشتر خرج نکند بعضی از سکانسها را در حد باب اسفنجی ساخته است!.خاندان مدیچی فلورانس نقش به سزا و غیر قابل انکاری در رنسانس اروپا داشته اند.سریال کاملا معمولی و سطحی است.

 • Asrarazani
  گزارش اسپویل
  (1 ماه پیش)

  خوشم نیومد

 • ehsannajafi
  گزارش اسپویل
  (4 ماه پیش)

  یک فیلمنامه عالی و بی نقص ک هر قسمت غافل گیر کننده اما افسوس ب خاطر بودجه کمی ک براش کنار گذاشتن و کارگردانی بد خوب در نیومد اگ این سریال مثلا ۱۴ سال پیش با این کیفیت پخش میشد شک نکنید یه غول میشد من ک الویت اولم فیلم نامه تا انتها دیدم ک البته فکر نکنم فصل دوم ادامش بدم در کل بخوام بگم سریال های خیلی بهتر از این در این ژانر داریم اگ اونارو دیدی بعد بیا سراغ این بد نبود لذت ببرید.

 • zaniar21
  گزارش اسپویل
  (8 ماه پیش)

  مزخرف به تمام هر کس نظر میده لطفا رده سنی رو قید کنه

 • aventoos
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  جز سریال های خوب در ژانر تاریخی محسوب میشه با نگاه جالب به شخصیت کاترین و سرگذتش در اروپا و فرانسه . سریال رو دوست داشتم

 • hamidkhan61
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  بازیها و دیالوگهای درجه یکی داشت

 • *Diana*
  (1 سال پیش)
  این کامنت به دلیل اسپویل مخفی شده است
  نمایش دیدگاه

  خیلی دوسش داشتم و عاشق شخصیت کاترینم از فرش رسید به عرش. و با اینکه خیلی مشکلات داشت تو زندگیش ادامه داد و حقشو گرفت. دلم براش تنگ میشه و امیدوارم فصل دو هم داشته باشه🥲

 • Amir.AB
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  نمیدونم چرا ولی خیییلی با شخصیت کاترین مدیچی حال کردم

 • negin.1990
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  فقط میشه گفت یه سریال خواستن بسازن با کمترین هزینه . کلا ده نفر بازیگر داره در یک لوکیشن تکراری بدون هیچ هیجان , و پیچیدگی . فیلنامه کار یک کودک نوباوه بوده گویا که حوصله زیادی هم داشته برای داستانی سخیف . حوصله سر بر . خیلی چیپ . بدون خلاقیت . هیجان . یکنواخت با بازی های ضعیف .