دانلود سریال The Last Thing He Told Me با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
6.5/1017.2K Votes

دانلود سریال The Last Thing He Told Me

26 Comments
4 از 32 امتیاز
وضعیت: تمام شده (1 فصل)

دانلود سریال The Last Thing He Told Me با زیرنویس فارسی چسبیده

 

آخرین چیزی که بهم گفت (The Last Thing He Told Me) یک مینی سریال آمریکایی در ژانر هیجان انگیز می باشد که توسط «جاش سینگر» و «لورا دیو» ساخته شده است، این سریال از روی رمانی به همین نام به قلم لورا دیو اقتباس شده است؛ این سریال داستان زنی به نام هانا با بازی جنیفر گارنر را روایت می کند که ناگهان شوهرش ناپدید می شود؛ هانا و دختر ناتنی همسرش جستجو برای پیدا کردن او را آغاز می کنند. هانا هرچقدر بیشتر به دنبال شوهرش می گردد بیشتر متوجه می شود که شوهرش آن چیزی که ادعایش را می کرده نبوده است. (دانلود سریال The Last Thing He Told Me با زیرنویس فارسی چسبیده از دیچی موویز)

 

از جمله بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «جنیفر گارنر» بازیگر فیلم (The Adam Project 2021) در نقش «هانا»؛ «انگوری رایس» بازیگر فیلم (Spider-Man: No Way Home 2021) در نقش «بیلی»؛ «نیکلای کاستر والدو» بازیگر فیلم (Domino 2019) در نقش «اوون»؛ «آیشا تایلر» بازیگر فیلم (Bedtime Stories 2008) در نقش «جولز»؛ «جف استالتس» بازیگر فیلم (Sierra Burgess Is a Loser 2018) در نقش «جیک»؛ «جان هارلن کیم» بازیگر فیلم (Purple Hearts 2022) در نقش «بابی» و «آگوستو آگیلرا» بازیگر فیلم (The Predator 2018) در نقش «گریدی».

 

مدتی پس از انتشار رمان در 4 می سال 2021 این رمان توسط کمپانی های فیلمسازی «هلو سان‌شاین» و «رد آم فیلمز» برای ساختـن انتخاب شد؛ مدتی بعد این دو کمپانی به همراه «تلویزیون بیستم» این داستان را به فروش گذاشتند که توسط «اپل» خریداری شد و سفارش ساختـش را گرفت. فیلمنامه این سریال توسط شخص لورا دیو و همسرش جاش سینگر نوشته شده است.

 

در ژانویه سال 2021 بود که اعلام شد «جولیا رابرتس» نقش اصلی این سریال را ایفا خواهد کرد اما در نوامبر 2021 به دلایلی نامعلوم «جنیفر گارنر» جایگزین او شد. مابقی بازیگران سریال در ماه های بعد از آن معرفی شدند.

 

فیلمبرداری اصلی این سریال در نهایت در تاریخ 3 می سال 2022 آغاز شد.

نظرات کاربـران

26
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
 • Mahtabn.s.i
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  به شددت غیر جذاب.داستان به اون شکل پیچیدگی خاصی نداره.تو همین ژانر دفاع از جیکوب خیلیییی بهتره

 • Saeid.jaber
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  حوصله بخرج بدین قشنگ میشه

 • mojflix
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  وقت تلف کردن

 • Bahardelrey
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  ریتم سریال خیلی خیلی کنده واقعا حوصله ادم سر میره معمای داستان هم خیلی کلیشه ایه درکل یه سریال فمنیستیه که یه دوست خیلی خوب سیاه پوست همجنسگرا داره طبق معمول درکل بعد دیدن سه قسمت فهمیدم به درد من نمیخوره