دانلود سریال Love & Death با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
7.5/1036.8K Votes

دانلود سریال Love & Death

270 Comments
4.48 از 138 امتیاز
وضعیت: تمام شده (1 فصل)

دانلود سریال Love & Death با زیرنویس فارسی چسبیده

 

عشق و مرگ (Love & Death) یک مینی سریال آمریکایی در ژانر های بیوگرافی، جنایی و درام می باشد که توسط «لزلی لینکا گلتر» ساخته شده است، سریال عشق و مرگ داستان یک زوج را روایت می کند که به شدت اهل کلیسا رفتن هستند و در یک شهر کوچک در ایالت تگزاس از زندگی شان لذت می برند تا این که یک قاتل تبر به دست قصد جان آن ها را می کند. (دانلود سریال Love & Death با زیرنویس فارسی چسبیده از دیچی موویز)

 

از مجموعه بازیگرانی که در این سریال ایفای نقش کرده اند می توان اشاره کرد به: «الیزابت اولسن» بازیگر فیلم (Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022) در نقش «کندی مونتگومری»؛ «جسی پلمونس» بازیگر فیلم (The Power of the Dog 2021) در نقش «آلن گور»؛ «پاتریک فوگیت» بازیگر فیلم (Babylon 2022) در نقش «پت مونتگومری»؛ «لی‌لی ریب» بازیگر فیلم (The Tender Bar 2021) در نقش «بتی گور»؛ «کیئر گیلکریست» بازیگر فیلم (Castle in the Ground 2019) در نقش «ران آدامز»؛ «الیزابت مارول» بازیگر فیلم (Dark Waters 2019) در نقش «جکی پوندر»؛ «کریستن ریتر» بازیگر فیلم (Big Eyes 2014) در نقش «شری کلکلر»؛ «بت بروریک» بازیگر سریال (Walker) در نقش «برثا پومروی»؛ «برایان دارسی جیمز» بازیگر فیلم (West Side Story 2021) در نقش «فرد فیسن» و «بروس مک‌گیل» بازیگر فیلم (Run All Night 2015) در نقش «تام راین».

 

برای اولین بار در می ماه سال 2021 بود که اعلام شد «اچ‌بی‌او مکس» به ساخت این سریال چراغ سبز نشان داده است و در همان زمان اعلام شد که الیزابت اولسن در این سریال ایفای نقش خواهد کرد. مابقی بازیگران سریال در ماه های بعد معرفی شدند.

 

فیلمبرداری اصلی این سریال در تاریخ 27 سپتامبر 2021 در شهر «کایل» واقع در ایالت تگزاس آغاز شد و در تاریخ 7 آپریل 2022 به پایان رسید.

 

این سریال بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است، چندی پیش «هولو» نیز مینی سریالی با نام (Candy) را بر اساس این داستان ساخت.

نظرات کاربـران

270
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
  • [email protected]
    (3 هفته پیش)
    این کامنت به دلیل اسپویل مخفی شده است
    نمایش دیدگاه

    سریال قشنگی بود بخصوص برای خیانت کارا