دانلود سریال Franklin با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
6.9/103.8K Votes

دانلود سریال Franklin

12 Comments
4 از 5 امتیاز
وضعیت: تمام شده (1 فصل)

نظرات کاربـران

12
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
 • kheirdoust
  گزارش اسپویل
  (2 ماه پیش)

  اظهار نظر های جالبی شده :پادشاهی فرنکلین تا قاطی شدن قضیه با انقلاب اکتبر و تعددموارد هکسره.

 • MAK.
  گزارش اسپویل
  (2 ماه پیش)

  سریال خوبیه،شخصیت بنجامین فرانکلین رو بخوبی نشون میده.

 • zahra_fsa
  گزارش اسپویل
  (2 ماه پیش)

  سریال جالبیه. در مورد یکی از بزرگترین شخصیت های تاریخ آمریکاست. این بخش اتحادشون با فرانسه خیلی جالبه.

 • babaksharifi
  گزارش اسپویل
  (3 ماه پیش)

  خیلی خوش ساخت و جالبه البته برای کسایی که از تاریخ آمریکا اطلاعی دارن و براشون جذابه این موضوع

 • EÁDWULF
  گزارش اسپویل
  (3 ماه پیش)

  من به موقع میبینم کامل چون Tokyo Vice در اولویته همه،برام می‌خوام بخاطره فرانکلینه بزرگ ببینم و شروعه تسمه کمون ها که از کجا نشأت گرفته… ماننده تابلویه معروفه فرانسوی ظلم و ستمی که یک دختره Commun بابایه اجساده دشمنانشون ایستاده بود و پارچه آیی قرمز رنگ رو با تیکه چوبی به احتزاز در آورد. تابلویی که کارل مارکس ازش تسمه کمونیست رو انتخاب کرد و رنگه قرمز در تعریف ها باعث شد تروتسکی ارتشه سرخ رو پایه گزاری کنه بعد از یکی شدن بلشویک ها که ماننده گنگسترها همدیگر می‌کشتند آزاد تا یکپارچگیشون.باید دید

 • EÁDWULF
  گزارش اسپویل
  (3 ماه پیش)

  Franklin یه پادشاهه بزرگ وبا کوشش زیاد در راهه نیاز مردم که فساد داخلی باعث شد براش دسیسه چیدند بالایی ها که آمریکا رو خودشون اداره کنن توسطه مردمه گشنه که البته همون بالایی ها طی طغیانه مردم(Communها) کشته شدن و تنفر از ماری آنتوانته که وقتی مردم جلویه کاخ بودن خدمتکار گفت مردم نان ندارن اما احمق گفت پس شیرنی بخورند..گریمه بازیگر کپیه خوده پادشاهه،پادشاهی که قبله اعدام گفتت،من تلاشم رو کردم و شماها رو درک میکنم و می‌بخشم با تمامه وجود.پیدایش آمریکا کشورایه بسیار رو با دسیسه نابود شدند.

  • babaksharifi
   گزارش اسپویل
   (3 ماه پیش)

   بابا این مزخرفات چیه نوشتی اینجا بنحامبن فرانکلین پادشاه نبود که یکی از مهمترین پدران بنیانگذار آمریکا آمریکایی که امروز میبینیم حاصل ایده ها و تفکرات همین بنیان‌گذاران هستش که که فرانکلین یکی از مهمترین هاست و دامنه تاثیرش در ایجاد قانون و فرهنگ آمریکایی خیلی زیاده و به همین خاطره که تصویر چهره ش رو رو ۱۰۰ دلاری میبینیم

  • Metro
   گزارش اسپویل
   (3 ماه پیش)

   کلمات « راهه و مردمه » از لحاظ نگارشی غلط هستند. حرف ه در انتهای کلماتی که اشاره به مونث بودن دارند استفاده میشوند. مانند سعیده یا حمیده! برای اینگونه کلمات نیازی نیست در انتهای آنها حرف ه قرار دهید‌‌. خواننده خودش با توجه به جمله متوجه خواهد شد که کلمه در انتها دارای کسره است. اگر خیلی تاکید دارید که خواننده متوجه جملات بشود میتوانید از کسره در انتهای اینگونه کلمات استفاده کنید. اینگونه: « راهِ ، مردمِ »

   • milad
    گزارش اسپویل
    (2 ماه پیش)

    “دوسته” عزیز شاهنامه که نمیخوایم تفسیر کنیم ! به این میگن زبان محاوره همونطور که امریکایی میگه how u doin

  • baharrezayie
   گزارش اسپویل
   (3 ماه پیش)

   دوست عزیز،شما فرانکلین رو با لویی شانزدهم پادشاه فرانسه که بعد از انقلاب کبیره فرانسه خودش و ملکش یعنی ماری آنتوانت گردن زده شدن،اشتباه گرفتین!این جمله ای هم که گفتین حرفای آخر لویی قبل از اعدامه!این سریال هم در مورد یکی از اولین پایه گذاران آمریکا نوینه،کسی که تفکر و پیشرفت نقادانه رو وارد و پایه آمریکا کرد! و البته ایشون پادشاه هم نبود.

 • ANTI bullshit
  گزارش اسپویل
  (3 ماه پیش)

  من چرا این مزخرفو دیدم 😐

  • Taralius
   گزارش اسپویل
   (3 ماه پیش)

   چون این سریال متعلق به ;ودکان نیست. بشین کسل وانیا نگاه کن.