دانلود فیلم RRR 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده
مشاهده تریلر
7.8/10167K Votes

دانلود فیلم RRR 2022

43 Comments
83 امتیاز منتقدین
4.04 از 28 امتیاز

نظرات کاربـران

43
COMMENTS
برای انتشار دیدگاه خود
وارد پنل کاربری خود شوید
یا در سایت
عضو شوید
 • davood14
  گزارش اسپویل
  (8 ماه پیش)

  دوستان من هنوز فیلمو دانلود نکردم ولی نکته ای که توو نظرات دیدم اینکه : یه نفر صد نفرو میزنه! دیگه خییلی تخیلی بود و… من خودم زیاد هندی نگاه نمیکنم ولی اگه بحث تخیلی هس، با اینکه خودم فیلم های مارولم میبینم نکنه فیلم های مارول بر اساس رویداد واقعی هستن؟؟

 • pegahpsr
  گزارش اسپویل
  (9 ماه پیش)

  فیلم خوبی بود ولی فیلم عالی ای نبود، نامزدی اسکارش هم قطعا با تکیه بر درون مایه های تاریخی و سیاسی این فیلم انجام شده تا توجه ها به این فیلم جلب بشه و مردم تماشاش کنند وگرنه از جنبه های سینماتیک اصلا با سایر فیلم های نامزد شده برابری نمیکنه و در اون لول نیست. و در مورد اهنگش هم که برنده شد!!!!!!هنوز هم جای حرص خوردن و تعجب داره، واقعا اهنگ hold my hand گاگا که برای تاپ گان ماوریک خونده بود یا حتی اهنگ کارولینا تیلور که نامزد نشده بود خیلی خیلی از اهنگ ناتو این فیلم بهتر بودند، باز اگر ۲ تا اهنگ اخر فیلم که معنای سیاسی حماسی داشتند برنده میشدند قابل قبول بود ولی ناتو!!!! واقعا به دست های پشت پرده اسکار و کردیبیلیتی جایزه اش ادم شک میکنه.

 • masoodsabbagh
  گزارش اسپویل
  (9 ماه پیش)

  فیلمی با موضوع حماسی قهرمانی که از دیرباز موضوع اول و اخر سینمای بالیوود بوده و هست..برای یکبار دیدن و سرگرمی سه ساعته یک از بهترین گزینه ها میتونه باشه

 • aeenmdj
  گزارش اسپویل
  (10 ماه پیش)

  از باهوبالی قشنگ تر بود

 • a.forootan
  گزارش اسپویل
  (1 سال پیش)

  خیلی فیلم مسخره ای بود جلوه های ویژه خیلی ضایع و تابلو بود