سوالات متداول

نکته مهم ۱

با توجه به مسدود شدن های مکرر دامنه های سایت موقتا سایت با ف.ی.ل.ت.ر شکن در دسترس میباشد (digimoviez.com) اما برای دانلود نیازی به ف.ی.ل.ت.ر شکن نمیباشد ، یعنی پس از ورود به سایت و وارد کردن لینک دانلود فیلم مورد نظر در دانلود منیجر میتوانید ف.ی.ل.ت.ر شکن خود را خاموش نمایید.

🚫 افزونه فیلترشکن مخصوص مرورگر Chrome در ویندوز (تنها بر روی مرورگر شما فعال میشود و برای دانلود نیاز نیست آن را خاموش نمایید)

🌐 http://yun.ir/chromevpn

 

🚫 افزونه فیلترشکن مخصوص مرورگر Firefox در ویندوز (تنها بر روی مرورگر شما فعال میشود و برای دانلود نیاز نیست آن را خاموش نمایید)

🌐 http://yun.ir/firefoxvpn

 

نکته مهم ۲

با توجه به اینکه مسدود سازی تنها به دامنه های سایت محدود نمیشود و لینک های دانلود در ساعات مختلف از شبانه روز و روزانه در چندین مرحله مسدود میشوند، اگر شما در حین دانلود بوده اید و لینک دانلود مسدود شده است ، تیم دیجی موویز پس از آگاهی از مسدودیت ، لینک های دانلود را در کوتاه ترین زمان ممکن جایگزین مینماید و شما میتوانید با مراجعه دوباره به صفحه دانلود فیلم مورد نظر در سایت دیجی موویز و کپی کردن لینک جدید و جایگزین کردن آن در دانلود منیجر به دانلود خود ادامه دهید.

آموزش

در نرم افزار IDM برای جایگزین کردن لینک کافیست در این برنامه بر روی فایلی که دانلود آن ناتمام مانده است کلیک راست کرده سپس با کلیک بر روی گزینه (خصوصیات/Properties) ، از صفحه باز شده در فیلد (آدرس/Address) لینک جدید را جایگزین نموده و بر روی دگمه OK کلیک نمایید، اکنون میتوانید با کلیک بر روی گزینه (ادامه/Resume) دانلود خود را ادامه دهید.

در اپلیکیشن ADM برای جایگزین کردن لینک کافیست بر روی فایلی که دانلود آن ناتمام مانده لمس طولانی نموده تا گزینه 🖍 (مداد) نمایش داده شود ، با لمس بر روی این گزینه از پنجره باز شده لینک جدید را در فیلد Link وارد نمایید و گزینه start را لمس نمایید تا دانلود خود را ادامه دهید.

 

نکته مهم ۳

با توجه به فیلترینگ شدیدی که بر روی سایت وجود دارد ، تا رفع شدن این مشکل فایل های فیلم ها و سریال های “جدید” در تلگرام نیز آپلود میشوند در صورتی که در دانلود از سایت با مشکل مواجه هستید میتوانید از کانال تلگرام دیجی موویز به آیدی (T.me/Digimoviez) نیز فیلم ها و سریال را دانلود نمایید.

  • اصلاحیه (مشکل بخش تماشای آنلاین فیلم ها رفع شده است و هم اکنون میتوانید بدون مشکل به تماشای آنلاین فیلم ها بپردازید)
  • ! در صورت فیلتر شدن لینک ها امکان دانلود با فیلتر شکن به دلیل کپی رایت و میزبانی فایل ها در خارج از کشور میسر نمیباشد لطفا تا جایگزینی لینک ها صبور باشید. پس از جایگزینی لینک ها در سایت لینک جدید را در دانلود منیجر خود جایگزین کنید.

 

۱٫ چرا وقتی بر روی لینک دانلود کلیک میکنم دانلود نمیشود یا بصورت آنلاین پخش میشود؟

دانلود از سایت تنها با برنامه ها مدیریت دانلود امکان پذیر میباشد ، به همین دلیل در مرورگرها امکان دانلود وجود ندارد. به همین منظور کافیست لینک دانلود فیلم مورد نظر خود را از سایت کپی کرده (بر روی لینک کلیک نکنید) و در دانلود منیجر های معرفی شده وارد نمایید. (برای دانلود Vpn خود را خاموش کنید)

اصلاحیه (در حال حاضر امکان دانلود با تمامی سیستم عامل ها و مرورگرها فعال میباشد اما همچنان پیشنهاد میگردد از برنامه های مدیریت دانلود معرفی شده استفاده نمایید)

دانلود منیجر مورد تایید ما در ویندوز برنامه IDM [دانلود]

دانلود منیجر مورد تایید ما در اندروید اپلیکیشن ADM [دانلود]

دانلود منیجر مورد تایید ما در ios اپلیکیشن Ducument [دانلود]

 

۲٫ فیلم را دانلود کرده ولی زیرنویس ندارد؟

چنانچه نسخه های سافت ساب (SoftSub) را دانلود نموده اید ، در دستگاه یا پلیر خود ، از منوی تنظیمات ، منوی Subtitle ، چک نموده گزینه زیرنویس فعال باشدو زبان زیرنویس بر روی فارسی (PER Or FA) باشد، درصورتی که موفق به پخش زیرنویس در دستگاه خود نشدید ممکن است دستگاه شما از این نوع زیرنویس پشتیبانی نکند ، شما میتوانید از نسخه های هاردساب (HardSub) که زیرنویس در تمامی دستگاها قابل پخش میباشد استفاده نمایید.

 

۳٫ فیلم دوبله فارسی دانلود کرده ام اما دوبله نمیباشد؟

فیلم های دوبله ۲ زبانه میباشند این بدان معناس که دوبله فارسی و زبان اصلی بصورت همزمان بر روی فیلم قرار داده شده است ، در صورتی که فیلم زبان اصلی برای شما پخش میشود از منو Audio دستگاه یا پلیر خود ، صوت فیلم را به فارسی تغییر دهید.

 

۴٫ فیلم را دانلود کرده ام ولی فقط صدا/تصویر پخش میشود؟

با توجه به گسترش روز افزون فرمت های صوت و تصویر گاهاً ممکن است بعضی از فرمت ها در پلیر شما پخش نشود یا دارای صدا یا تصویر نباشد ، لذا برای پخش باید پلیر خود را به آخرین نسخه آپدیت نمایید.

پخش کننده های پیش نهادی برای سیستم عامل ویندوز [KM Player 32 | KM Player 64] [VLC Player 32 | VLC Player 64] [MPC-HC 32 | MPC-HC 64]

پخش کننده های پیش نهادی برای سیستم عامل اندروید دانلود از گوگل پلی [MX player] [VLC Player]

پخش کننده های پیش نهادی برای سیستم عامل ios دانلود از اپ استور [VLC For IOS] [Oplayer]

 

۵٫ نسخه های سافت ساب (SoftSub) با نسخه های هارد ساب (HardSub) چه تفاوتی دارد؟

– در نسخه های هاردساب (HardSub) زیرنویس جزوی از تصویر است ، امکان غیرفعال کردن یا اعمال تغییرات در زیرنویس وجود ندارد ولی زیرنویس در تمامی دستگاه هایی که بتوانند فایل های Mp4 را پخش کنند اجرا خواهد شد. (Mp4 رایج ترین فایل پشتیبانی شده در ۹۹ درصد دستگاه ها میباشد).

– در نسخه های سافت ساب (SoftSub) زیرنویس هماهنگ با فایل فیلم ادقام شده و شما میتوانید زیرنویس را غیر فعال یا تغییر دهید یا رنگ و اندازه زیرنویس را تغییر دهید (در صورت پشتیبانی دستگاه یا پلیر) اما ممکن است بعضی دستگاه ها ازین نوع زیرنویس پشتیبانی نکنند.